معرفی اپ - ترجمه

بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان خارجی

یادگیری یک زبان جدید شاهکار پر دردسر است. در حالی که یک مربی زبان غیرقابل تعویض است. اپلیکیشن‌های یادگیری زبان بسیاری از چیزها را متحول کرده‌اند و یادگیری زبان را بسیار آسان‌تر کرده است. در مقایسه با وب سایت‌های یادگیری زبان ، برنامه‌ها تجربه تعاملی بهتری برای یادگیری یک زبان جدید ارائه می‌دهند.

اپلیکیشن‌های یادگیری زبان زیر بهترین برنامه‌های پیشنهادی برای نیازهای یادگیری زبان شما هستند:

Duolingo

زبان

یک برنامه بسیار موفق است که بازی سازی و یادگیری زبان را با هم ادغام کرده است. این برنامه هم اکنون ۳۰۰ میلیون کاربر دارد .  Duolingo یک مفهوم منحصر به فرد ارائه می دهد.

یک برنامه کاربردی آسان و یک برنامه عالی برای همراهی در سفر به زبان مورد نیاز شما است. این دوره‌ها توسط گویندگان بومی ایجاد می‌شوند، بنابراین این داده ها الگوریتم محور نیستند.

این برنامه رایگان است و با بروزرسانی به Duolingo Plus با قیمت ۹.۹۹ دلار ، دروس رایگان می‌شوند. این برنامه تلفن همراه ۲۵ زبان ارائه می‌دهد.

دانلود برنامه

 HelloTalk

اپلیکیشن یادگیری زبان

هدف HelloTalk تسهیل تمرین صحبت کردن و از بین بردن فشارهای مکالمه در زمان واقعی و زندگی است.

این برنامه به کاربران این امکان را می‌دهد تا به گویندگان بومی متصل شوند و یک چت WhatsApp مانند دارد.

همان گویندگان بومی موجود همچنین می خواهند یک مبادله برقرار کرده و زبان مقصد خود را یاد بگیرند، بنابراین درگیر یک بازی می‌شوید. علاوه بر این ، برنامه دارای عملکرد ترجمه یکپارچه است که مشکلات ارسال پیام با یک کلمه گم شده را دور می زند.

دانلود برنامه

Busuu

اپلیکیشن یادگیری زبان

یک برنامه شبکه اجتماعی یادگیری زبان است. این برنامه در وب، Android و iOS موجود است.

هم اکنون از ۱۲ زبان پشتیبانی می‌کند و رایگان است. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد کلمات، دیالوگ‌های ساده و سؤالات مربوط به مکالمات را یاد بگیرند. علاوه بر این، دیالوگ ها توسط گویندگان بومی ثبت می‌شوند، که شما را به تجربه یادگیری زبان نزدیک می‌کند.

با خرید اشتراک ۱۷ دلاری به تمام قابلیت های این برنامه دسترسی پیدا می‌کنید.

دانلود برنامه

Babbel

اپلیکیشن زبان (ترجمه)

این سرویس از سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را آغاز کرد و خدمات مبتنی بر اشتراک ارائه می‌دهد.

به نوعی نسخه پولی Doulingo  است. نسخه رایگان دارای ۴۰ کلاس است و نیازی به پرداخت هزینه نیست.

هر یک از کلاس‌ها با آموزش متوالی واژگان با کمک تصاویر شروع می‌شود. این دوره‌ها متناسب با سطح دانشجویان تنظیم شده و متناسب با آن، امکان یادگیری فراهم می‌شود. اگر شروع به یادگیری یک زبان کرده‌اید و در ادامه آن را رها کردید، برای شروع مجدد این برنامه به کمک شما می‌آید.

دانلود برنامه

منبع : Lifehack

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

× برای درج دیدگاه باید وارد شوید