فریلنسر کیست ؟

فریلنسر یا به تعبیر ایرانیش کار کارمزدی ( حق الزحمه ای )، با توجه به این که در کشور ما در حال گذر از مدرک گرایی به سمت مهارت گرایی هستیم کم کم جایگاه خود را در بین سایر مشاغل بدست آورده و تمایل جوانان به سمت اینگونه فعالیت ها بیشتر شده است.

یک فرد فریلنسر با توجه به توانایی خود پروژه ای را می‌پذیرد و متعهد می‌شود تا در زمان معین شده از طرف کارفرما (یا توافق طرفین) آن را به سر انجام برساند.

این توافق بین کارفرما و فریلنسر می‌تواند به صورت کتبی یا شفاهی هم باشد و همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد، “به قول ما ایرانی ها خودت آقای کار خودت هستی و کسی بالا سرت نیست که بگه این کار رو بکن، اون کار رو نکن “

چگونه خود را بعنوان یک فریلنسر معرفی کنیم؟

برای شروع کار به‌صورت فریلنسر ممکن است مهارت کافی داشته باشید اما نمی‌دانید چگونه شروع کنید.

چگونه برای کار خود مشتری پیدا کنید و مسائلی از این دست که سبب می‌شود، در همان ابتدای کار قید ادامه دادن را بزنید و به سراغ کارهای دیگر بروید و فرصت کسب درآمد از مهارت‌های خود را  از دست بدهید.

فریلنسر - برون سپاری

 یکی از راه‌های پیدا کردن مشتری سایت‌های انجام پروژه است.

با توجه به قوانین آنها رزومه خودتان را  ارسال می‌کنید و پس از تایید، پروژه‌هایی که با توانایی شما سازگار هستند از طرف شرکت برای شما ارسال می‌شوند و درصورت اعلام آمادگی برای انجام هرکدام از آنها از طرف شما، پروژه در اختیارتان قرار می‌گیرد و پس از تحویل پروژه به کارفرما مبلغ مورد توافق به حساب شما واریز می‌شود.

همچنین بخوانید
چرا پزشکی بخوانیم؟

لازم به ذکر است که بساری از سایت‌ها در ازای عضویت و همکاری با آنها مبلغی را به عنوان حق عضویت یا عناوین دیگر دریافت می‌کنند.

اما نوین پروژه برای بالا بردن روحیه فریلنسرها و با انگیزه‌تر شدنشان در هنگام پیوستن به خانواده بزرگ خود هیچگونه مبلغی را دریافت نمی‌کند.

با خیال آسوده و بدون هزینه به ما بپیوندید و کسب درآمد کنید.

 

 جهت ارسال رزومه و انجام پروژه های متنوع از اینجا اقدام کنید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

× برای درج دیدگاه باید وارد شوید