نحوه کار ما

ابتدا متقاضی با پرکردن فرم سفارش و با توضیح کامل هدف و جزییات پژوهش و زمان مد نظر متقاضی به همراه فایل‌های مربوطه سفارش پروژه خود را ثبت می‌نماید.

پس از سفارش پروژه کارشناسان نوین پروژه مشاوره‌های لازم را در زمینه سفارش مربوطه برای انجام آن به مجری ارائه می‌دهند و قیمت پایه را برای انجام پروژه دانشجویی تعیین می‌نمایند. قیمت یک پروژه براساس میزان پیچیدگی و زمان تقریبی برای انجام پروژه تعیین خواهد شد. مقطع پروژه نیز در تعیین قیمت پروژه نیز موثر است .

پس از قیمت گذاری، نوین پروژه سفارش پروژه شما را برای کارشناسان مربوطه ارسال می نماید، در نهایت ما سفارش شما را به مناسب ترین قیمت (از نظر زمانی  و پیچیدگی پروژه ) واگذار می نماییم. همچنین شما می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر انجام پروژه دانشجویی یا تحقیقاتی خود را به کارشناس بهتری ویا تحویل در زمان کوتاه تری واگذار نمائید پس از موافقت شما و واریز مبلغ پیش پرداخت ۲۰ درصدی، انجام پروژه شما آغاز خواهد شد.

پس از اتمام انجام پروژه دانشجویی، نتایج اولیه پژوهش بصورت دمو برای متقاضی ارسال خواهد شد.  پس از تسویه حساب کامل، فایل نهایی پروژه برای متقاضی فرستاده خواهد شد. متقاضی به مدت ۷۲ ساعت مهلت بررسی محتوای پروژه و بررسی صحت آن را دارد و پس از آن نوین پروژه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. برای پروژه‌های سنگین‌تر این زمان با هماهنگی قبلی قابل تمدید است .

جهت سفارش پروژه از اینجا اقدام کنید.